Filtry produktów

Filtruj
Elektryczne listwy wibracyjne

Listwa wibracyjna Altrad Belle Easy Screed 200 (230V) 2 m

4300,00 zł 4300,00 zł Netto
5289,00 zł Brutto
4300.0 PLN
5,0 /5
Wysyłka z magazynu dostawcy
  • Częstotliwość: 200 Hz
  • Silnik: Elektryczny
  • Wymiary: 2000 x 430 x 295 mm
  • Moc silnika : 350 W
  • Ciężar: 16,5 kg
4300,00 zł 4300,00 zł 4300.0 PLN

Elektryczne listwy wibracyjne - bogata oferta produktów w Norwit.pl

Elektryczne listwy wibracyjne to nic innego jak listwy napędzane przy pomocy silnika elektrycznego. Elektryczne listwy wibracyjne służą do zagęszczania mieszanki betonowej. Dzięki elektrycznemu napędowi jest to możliwe nawet w pomieszczeniach o słabej wentylacji. Poza zagęszczaniem mieszanki betonowej, elektryczna listwa wibracyjna również ją wyrównuje. Często używana jest w branży budowlanej oraz wykończeniowej. Urządzenie to świetnie sprawdza się przy wylewaniu posadzek i stropów. Sposób działania elektrycznej listwy wibracyjnej jest niezwykle prosty. Mechanizm napędzający wytwarza wibracje, które poprzez listwę są przenoszone na wyrównywaną powierzchnię. Postaw na listwy z silnikiem elektrycznym, jak np. listwa wibracyjna Altrad Belle i pracuj bez konieczności uzupełniania paliwa!

Elektryczne listwy wibracyjne - zalety 

Elektryczne listwy wibracyjne mają wiele zalet. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, że silnik jest elektryczny. Oznacza to, że nie wytwarza spalin. Samo to ma wiele swoich plusów. Dzięki temu elektryczne listwy wibracyjne bez problemu możesz eksploatować w pomieszczeniach o słabej wentylacji. Przykładowo możesz zagęszczać mieszankę betonową w mieszkaniu lub garażu. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że używając urządzeń z silnikiem elektrycznym przykładasz się do ochrony środowiska. Zaletą elektrycznych listew wibracyjnych jest również ich waga. Są one lekkie, dzięki aluminiowej konstrukcji. Pomimo niewielkiej wagi w dalszym ciągu są bardzo wytrzymałe i nie zniekształcają się po pierwszym użyciu. Warto jest też dodać, że sprzęt ten świetnie zagęszcza i wyrównuje podłoże. Dzięki temu praca z nim przebiega szybciej i co najważniejsze, jest wykonana dobrze i dokładnie. 

Szeroka oferta elektrycznych listew wibracyjnych

Na naszej stronie internetowej możesz znaleźć wiele napędów elektrycznych oraz listew z nimi kompatybilnych np. napęd elektryczny Enar. Dostępna oferta gromadzi w sobie wiele modeli od znanych producentów (na przykład Husqvarna). Dzięki szerokiej ofercie naszego sklepu każdy jest w stanie znaleźć elektryczna listwę wibracyjną dopasowaną do potrzeb i możliwość. W zależności od modelu listwy różnią się od siebie cenami. Daje to możliwość wyboru listwy idealnej cenowo i jakościowo. Do silników elektrycznych możemy dobrać listwę wibracyjną, która będzie dla nas najlepsza. Do każdego zasilania można znaleźć listwę o innych wymiarach i specyfikacji. Przechodząc do samych silników elektrycznych, także możesz wybrać taki, który będzie dopasowany do rodzaju prac, jakie chcesz wykonać. Każdy z nich nieco różni się od pozostałych. Na przykład jednym z aspektów różniących je od siebie jest prędkość zagęszczania. Jest to niezwykle istotny czynnik ponieważ, przekłada się on bezpośrednio na wydajność wykonywania pracy. 

Elektryczne listwy wibracyjne - gdzie mogą Ci się przydać? 

Elektryczne listwy wibracyjne dzięki temu, że nie wytwarzają spalin są niezwykle uniwersalne i wszechstronne.. Dzięki ich bezemisyjnemu działaniu śmiało możesz używać ich do zagęszczania oraz równania posadzek i stropów w pomieszczeniach zamkniętych. Przykładowo mogą przydać Ci się podczas prac remontowych lub wykończeniowych w mieszkaniu lub domu. W takiej sytuacji elektryczne listwy wibracyjne będą wręcz niezbędne. Można używać ich również do prac w przestrzeniach garażowych lub na parkingach. W obu tych miejscach często używa się mieszanki betonu. Trzeba również zaznaczyć, że zagęszczenie jest niezbędne, aby praca była wykonana dobrze i trwale. Proces ten polega na pozbyciu się bąbelków powietrza i pustych przestrzeni w mieszance. Dzięki temu kolejne etapy pracy nie będą szły na marne. Elektryczna listwa wibracyjna może być również spotykana na placach budowy. Warto również wspomnieć, że sprzęt może Ci się przydać do prac wykończeniowych w ogrodzie.

Elektryczne listwy wibracyjne - jak wybrać najlepszą? 

Wybór elektrycznej listwy wibracyjnej dopasowanej do naszych potrzeb jest stosunkowo łatwe. Jest kilka kwestii, które warto ustalić przed podjęciem decyzji o zakupie. Jeśli decydujesz się na wybór elektrycznego silnika to jedyne co musisz ustalić, to prędkość zagęszczania. Jest to ważny aspekt, ponieważ wpływa on na prędkość wykonywania prac. Jeśli już mniej więcej wiesz jaka prędkość Cię interesuje, wybierz napęd elektryczny, który odpowiada Twoim wymogom. Kolejnym krokiem będzie dobranie kompatybilnej z zasilaczem listwy wibracyjnej. Na naszej stronie internetowej możesz znaleźć zarówno listwy jedno jak i dwuprofilowe. Rzeczą na, która musisz zwrócić uwagę jest również szerokość listwy. Zastanów się gdzie będzie ci ona potrzebna i jaki rozmiar będzie adekwatny. Po ustaleniu tych kilku kwestii z pewnością wybierzesz elektryczną listwę wibrującą najlepiej dopasowaną do twoich potrzeb i wymagań. Zapraszamy serdecznie do zakupu i do konsultacji w przypadku pytań.