Filtry produktów

Filtruj
Wacker neuson seria m

Zbiornik na wodę ze zraszaczem do Wacker Neuson MP15 / MP20
520,00 zł 520,00 zł Netto
639,60 zł Brutto
520.0 PLN
5,0 /5
Wysyłka z magazynu dostawcy
520,00 zł 520,00 zł 520.0 PLN

Wacker Neuson seria M - moc, która robi wrażenie i świetna cena! 

Seria M Wacker Neuson to jakość jakiej jeszcze nie było! Charakteryzuje się wyjątkowo dużą mocą i zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa. Marka Warner Neuson, dzięki olbrzymiej pasji do techniki oraz wieloletniemu doświadczeniu w zakresie tworzenia wysokiej jakości produktów wykorzystywanych na budowie, ceniona jest na całym świecie. Wytycza nowe szlaki innowacyjności wśród sprzętów budowlanych. Szereg ekspertów z branży technologicznej pracuje nad nowymi rozwiązaniami, by praca na budowie była przyjemniejsza. To czym charakteryzuje się marka Wacker Neuson to ciągły rozwój i stawianie klienta na pierwszym miejscu. Aby jeszcze bardziej sprostać oczekiwaniom i wymogom swoich klientów, Wacker Neuson stworzyło serię M, gwarantującą wyższą wytrzymałość i komfort użytkowania. Seria M Wacker Neuson to także funkcjonalna konstrukcja, maksymalne bezpieczeństwo i wysoka skuteczność.

Jakie produkty z serii M oferuje Wacker Neuson? 

Produkty z serii M Wacker Neuson to niezwykły stosunek ceny do jakości. Wśród maszyn z tej serii możemy znaleźć wydajne agregaty prądotwórcze Wacker Neuson, zagęszczarki, pompy czy też wieże oświetleniowe. To także wyjątkowe akcesoria np. zbiornik na wodę ze zraszaczem Wacker Neuson. Marka dba o swojego klienta oferując niezawodne i solidne sprzęty, które są bezpieczne w pracy i posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty. Zapraszamy do zakupu, a w razie pytań do kontaktu

Wacker Neuson seria M - wybór, którego nie pożałujesz

Wybierając idealne urządzenie często klienci stają przed trudnym wyborem. Decydując się na serię M od Wacker Neuson możesz być pewny, że się nie zawiedziesz. Ponadto warto wspomnieć, że specjaliści sklepu Norwit z chęcią pomogą Ci w wyborze, przeanalizują dokładnie wymagania, jakie powinien spełnić zakupiony sprzęt oraz wskażą najlepszy wybór. Zdecydowaną zaletą marki Wacker Neuson jest wyjątkowy stosunek ceny do jakości wykonania, dlatego zapraszamy serdecznie do zakupów!