Przewodnik zakupowy 2024! Odkryj najlepsze agregaty malarskie z NORWIT.PL!

15 marca 2024 przez
Przewodnik zakupowy 2024! Odkryj najlepsze agregaty malarskie z NORWIT.PL!
Magdalena Urban

W dzisiejszych czasach dokonywanie właściwego wyboru agregatu malarskiego może znacząco wpłynąć na efektywność oraz jakość realizowanych prac malarskich. Właśnie dlatego NORWIT.PL przygotował dla swoich klientów szczegółowy przewodnik zakupowy, który pomoże w wyborze idealnego agregatu malarskiego na rok 2024.

Dlaczego warto wybrać agregat malarski?

Agregaty malarskie to innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na znaczne przyspieszenie prac malarskich oraz osiągnięcie jednolitej i gładkiej powierzchni.

Dzięki zastosowaniu agregatów malowanie staje się prostsze, szybsze oraz bardziej efektywne.

Cechy najlepszych agregatów malarskich z NORWIT.PL!

Wybierając agregat malarski, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych cech, które decydują o jego funkcjonalności i wydajności:

  1. Moc i wydajność - im wyższe parametry, tym szybsza i bardziej efektywna praca.
  2. Regulacja ciśnienia - pozwala dostosować agregat do malowania różnych powierzchni.
  3. Łatwość obsługi i czyszczenia - kluczowe dla utrzymania urządzenia w dobrym stanie.

Jak wybrać agregat malarski?

Wybór odpowiedniego agregatu malarskiego zależy od wielu czynników, w tym od rodzaju i rozmiaru projektu malarskiego, jak również od indywidualnych preferencji użytkownika. NORWIT.PL oferuje profesjonalne doradztwo, które pomoże w wyborze agregatu idealnie dopasowanego do potrzeb każdego użytkownika.

Agregaty malarskie w NORWIT.PL!

W ofercie NORWIT.PL dostępne są różnorodne agregaty malarskie, które można dopasować do indywidualnych potrzeb każdego projektu:

Agregat malarski Titan Compact 190

Agregat malarski Titan Compact 190 od Producenta Titan Wagner to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie efektywność i wygodę. Dzięki napięciu 230 V, silnikowi elektrycznemu o mocy 0,8 kW, i maksymalnemu ciśnieniu na poziomie 210 bar, urządzenie to jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Dodatkowym atutem jest 15-metrowy wąż oraz maksymalna wydajność 1,9 l/min, co pozwala na pracę z maksymalnym rozmiarem dyszy 0,019". Idealny dla profesjonalistów i amatorów szukających wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Agregat malarski membranowy Titan Elite 3100

Agregat malarski membranowy Titan Elite 3100 marki Titan Wagner wyróżnia się wyjątkową mocą silnika 1,3 kW i niesamowitym maksymalnym ciśnieniem 250 bar. To profesjonalne urządzenie zapewnia użytkownikom maksymalną wydajność 2.6 l/min oraz umożliwia pracę z dyszami o maksymalnym rozmiarze 0,023". Dzięki temu, a także dzięki 15-metrowemu wężowi, agregat ten jest idealny dla zaawansowanych projektów malarskich wymagających precyzji i efektywności.

Agregat malarski Titan Impact 440

Wyjątkowość Agregatu malarskiego Titan Impact 440 produkcji Titan Wagner polega na jego silniku elektrycznym o mocy 1,03 kW i zdolności generowania ciśnienia maksymalnego na poziomie 223 bar. Urządzenie oferuje niezrównaną wydajność 2,0 l/min przy maksymalnym rozmiarze dyszy 0,023", co czyni go idealnym narzędziem dla profesjonalnych malowników szukających niezawodności i precyzji. Dzięki 15-metrowemu wężowi, prace malarskie stają się jeszcze łatwiejsze i bardziej komfortowe.

Agregat malarski Titan Impact 400 HEA

Agregat malarski Titan Impact 400 HEA, oferowany przez Producenta Titan Wagner, to wyjątkowe urządzenie, które łączy w sobie wysoką efektywność pracy z łatwością użytkowania. Z napięciem 230 V i silnikiem elektrycznym o mocy 0,65 kW, agregat ten jest w stanie wytworzyć ciśnienie do 223 bar. Dzięki długości węża 15 m oraz maksymalnej wydajności 2,0 l/min i możliwości pracy z dyszami o rozmiarze do 0,021", jest to idealne narzędzie do szerokiego zakresu zastosowań malarskich, zapewniające wyjątkową jakość malowania przy mniejszym rozprysku.

Agregat malarski Titan Impact 1640

Jeśli szukasz urządzenia o niezrównanej mocy i wydajności, Agregat malarski Titan Impact 1640 od Titan Wagner z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Z silnikiem o mocy imponującej 2,6 kW i maksymalnym ciśnieniem 228 bar, ten agregat jest zdolny do pracy z wydajnością 5,68 l/min, co czyni go idealnym wyborem dla dużych projektów malarskich. Maksymalny rozmiar dyszy 0,038" (przy pracy z jednym pistoletem) umożliwia efektywną pracę nawet przy najbardziej wymagających zadaniach.

Agregat malarski Titan Focus 700

Jeśli poszukujesz lekkiego i wydajnego rozwiązania do mniejszych projektów malarskich, Agregat malarski Titan Focus 700 od Titan Wagner będzie idealnym wyborem. Ten kompaktowy agregat waży zaledwie 8,9 kg, co sprawia, że jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i transportowaniu. Wyposażony w silnik elektryczny o mocy 1400 W i napięciu 230 V, zapewnia wystarczającą moc do realizacji różnorodnych zadań malarskich. Dzięki długości przewodu zasilającego 4 m i pojemności zbiornika 1000 ml, ten agregat jest niezwykle wygodny w użyciu. Maksymalne ciśnienie na poziomie 0,2 bar czyni go idealnym do aplikacji farb akrylowych, gruntów oraz emalii podkładowych, oferując użytkownikom doskonałą precyzję i kontrolę.

Agregat malarski Wagner SuperFinish 23 PRO

Dla profesjonalistów poszukujących precyzji i niezawodności, Agregat malarski Wagner SuperFinish 23 PRO jest doskonałym wyborem. Produkowany przez Wagner, z napięciem 230 V, silnikiem elektrycznym o mocy 1,3 kW i maksymalnym ciśnieniem 250 bar, ten agregat łączy w sobie wysoką wydajność 2,6 l/min z precyzją aplikacji. Długość węża 15 m oraz możliwość pracy z dyszami o rozmiarze 0,023" zapewniają szeroki zakres zastosowań, od delikatnych detali po duże powierzchnie, czyniąc go niezastąpionym narzędziem dla każdego profesjonalisty.

Agregat malarski do ciężkich prac Titan POWRTWIN 6900 PLUS DI

Specjalnie zaprojektowany do najbardziej wymagających zadań, Agregat malarski do ciężkich prac Titan POWRTWIN 6900 PLUS DI marki Titan Wagner łączy wysoką moc z niezawodnością. Dzięki silnikowi elektrycznemu o mocy 2,72 kW, napięciu 230 V i maksymalnemu ciśnieniu 228 bar, ten agregat gwarantuje wydajność na najwyższym poziomie. Z maksymalną wydajnością 4,73 l/min i możliwością pracy z dyszami o rozmiarze do 0,036" (przy użyciu jednego pistoletu), jest idealny do dużych projektów malarskich, oferując jednocześnie wygodę dzięki 15-metrowemu wężowi. Ważąc 74,8 kg, jest to wysoce mobilne rozwiązanie do ciężkich prac malarskich.

Agregat malarski do ciężkich prac Titan POWRTWIN 12000 PLUS DI

Dla najbardziej wymagających projektów i profesjonalistów, Agregat malarski do ciężkich prac Titan POWRTWIN 12000 PLUS DI od Titan Wagner to prawdziwy game-changer. Dzięki zasilaniu 400 V, silnikowi elektrycznemu o mocy 2,72 kW i imponującemu ciśnieniu maksymalnemu 228 br, to urządzenie jest w stanie poradzić sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Z maksymalną wydajnością 4,73 l/min oraz możliwością pracy z dyszami o rozmiarze do 0,036" (przy użyciu jednego pistoletu), jest idealne dla dużych, przemysłowych projektów malarskich. Dodatkowo, mimo wagi 87,1 kg, jego wydajność i wszechstronność sprawiają, że jest niezastąpiony w ciężkich warunkach pracy.

Zapraszamy do naszego sklepu online NORWIT.PL!

Odwiedź NORWIT.PL i poznaj pełną ofertę agregatów malarskich. Nasz zespół chętnie pomoże w wyborze urządzenia, które najlepiej odpowie na Twoje potrzeby. Nie czekaj, zadbaj o wysoką jakość swoich prac malarskich już dziś! Zapraszamy!

Udostępnij ten wpis
Archiwizuj