Rodzaje i zastosowanie frezarek do ogrzewania podłogowego!

16 lutego 2024 przez
Rodzaje i zastosowanie frezarek do ogrzewania podłogowego!
Magdalena Urban

Ogrzewanie podłogowe to innowacyjne rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność wśród właścicieli domów i mieszkań.

Aby system działał efektywnie, niezbędne jest precyzyjne przygotowanie podłoża, co jest możliwe dzięki użyciu frezarek do ogrzewania podłogowego.

W tym artykule przedstawimy różne rodzaje frezarek, ich zastosowanie oraz korzyści wynikające z ich używania.

Jakie są rodzaje frezarek do ogrzewania podłogowego?

Na rynku dostępne są różnorodne frezarki, dostosowane do potrzeb różnych projektów ogrzewania podłogowego.

Kluczowym aspektem, który wpływa na wybór odpowiedniego urządzenia, jest jego specyfikacja techniczna, wydajność oraz łatwość obsługi.

Poniżej przedstawiono trzy modele frezarek marki Hemming, które są rekomendowane ze względu na ich wysoką jakość oraz niezawodność.

Frezarka do rowków pod ogrzewanie podłogowe Hemming HE-120 ręczna 230V!

Wybór frezarki Hemming HE-120 ręcznej 230V to gwarancja precyzyjnego frezowania z minimalnym wysiłkiem.

Lekka konstrukcja, ważąca zaledwie 74 kg, umożliwia łatwe manewrowanie i dostęp do trudno dostępnych miejsc.

Silnik o mocy 2,2 kW zapewnia optymalną wydajność przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na ekonomiczną eksploatację.

Minimalna odległość od ściany na poziomie 10 cm umożliwia precyzyjne prace blisko krawędzi, a maksymalna głębokość frezowania 25 mm pozwala na łatwe dostosowanie do różnych typów instalacji ogrzewania podłogowego.

Z frezarką Hemming, każde 100 m2 powierzchni zostanie przygotowane w ciągu zaledwie 8 godzin, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla projektów o różnej skali.

Dodatkowo możliwość wyboru szerokości rowka 16 mm lub 17,3 mm oraz promienia 60 mm zapewnia uniwersalność zastosowań dla różnych wymagań projektowych. 

Frezarka do rowków pod ogrzewanie podłogowe Hemming HE-120 ręczna 400V!

Frezarka Hemming HE-120 ręczna 400V oferuje nie tylko wysoką wydajność, ale również oszczędność czasu i energii.

Z silnikiem o mocy 4 kW, zapewnia ona dwukrotnie większą moc w porównaniu do wersji 230V, co pozwala na szybsze i bardziej efektywne frezowanie nawet w najtwardszych materiałach.

Ciężar urządzenia 74 kg ułatwia transport i manewrowanie.

Zwiększona moc 400 V nie wpływa negatywnie na precyzję – minimalna odległość od ściany to nadal 10 cm, co umożliwia dokładne prace wykończeniowe.

Maksymalna głębokość frezowania 25 mm oraz wydajność frezowania około 100 m2 na 8 godzin pracy to gwarancja, że prace będą postępować sprawnie, niezależnie od rozmiaru projektu.

Wybierając tę frezarkę, zyskujesz pewność, że każdy metr kwadratowy Twojego projektu ogrzewania podłogowego zostanie przygotowany z najwyższą starannością oraz efektywnością.

Frezarka do rowków pod ogrzewanie podłogowe Hemming HE-120 automatic 400V!

Inwestycja we frezarkę Hemming HE-120 automatic 400V to wybór najnowszej technologii zapewniającej maksymalną efektywność oraz precyzję.

Ta zaawansowana frezarka, dzięki automatycznemu systemowi sterowania, minimalizuje potrzebę interwencji operatora, co znacznie przyspiesza proces frezowania bez kompromisu w zakresie jakości.

Zwiększony ciężar urządzenia do 95 kg zapewnia lepszą stabilność i absorpcję drgań podczas pracy, co przekłada się na gładkie i równomierne rowki.

Silnik o mocy 4 kW, podobnie jak w modelu ręcznym 400V, oferuje wysoką wydajność pracy, ale dodatkowo jest uzupełniony o funkcje automatyczne, co czyni proces frezowania jeszcze bardziej efektywnym i mniej pracochłonnym.

Minimalna odległość od ściany została zwiększona do 12 cm, co zapewnia większą elastyczność w dostosowywaniu do specyficznych wymagań projektowych.

Maksymalna głębokość frezowania oraz wydajność pozostają na imponującym poziomie, co czyni ten model idealnym rozwiązaniem dla dużych projektów, gdzie czas i precyzja są kluczowe. 

Dlaczego warto wybrać frezarkę Hemming?

Wybór odpowiedniej frezarki do ogrzewania podłogowego ma kluczowe znaczenie dla efektywności całego systemu.

Prezentowane modele marki Hemming gwarantują nie tylko wysoką jakość wykonania i niezawodność, ale także zapewniają adaptację do różnorodnych wymagań projektowych.

Niezależnie od tego, czy realizujesz mały projekt w domowym zaciszu, czy duże przedsięwzięcie na większą skalę, w sklepie online NORWIT.PL znajdziesz frezarkę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Każdy z rekomendowanych modeli charakteryzuje się wysoką wydajnością, precyzją oraz łatwością obsługi, co sprawia, że praca staje się szybsza, prostsza oraz bardziej ekonomiczna.

Frezarki do ogrzewania podłogowego w NORWIT.PL!

Zachęcamy do odwiedzenia NORWIT.PL, gdzie zespół specjalistów pomoże w wyborze idealnej frezarki do Twojego projektu ogrzewania podłogowego.

Oferujemy szeroki wybór urządzeń, fachowe doradztwo oraz wsparcie techniczne, aby każda instalacja była realizowana z najwyższą precyzją oraz efektywnością.

Odwiedź nas już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i skorzystać z profesjonalnego doradztwa, które pomoże w realizacji idealnego systemu ogrzewania podłogowego. Zapraszamy do NORWIT.PL!

Udostępnij ten wpis
Archiwizuj