Zagęszczarki gruntu Wacker Neuson: kompletny przewodnik po ubijakach skoczkach!

28 czerwca 2024 przez
Zagęszczarki gruntu Wacker Neuson: kompletny przewodnik po ubijakach skoczkach!
Magdalena Urban

Wacker Neuson to renomowana marka w branży budowlanej, znana z produkcji wysokiej jakości zagęszczarek gruntu i ubijaków skoczków. Urządzenia te są niezbędne w wielu pracach budowlanych, zapewniając solidne i trwałe podłoże. W tym przewodniku przedstawione zostaną najważniejsze cechy i korzyści wynikające z używania zagęszczarek gruntu Wacker Neuson.


Zalety zagęszczarek gruntu Wacker Neuson

Zagęszczarki gruntu Wacker Neuson oferują szereg korzyści, które sprawiają, że są one wyborem numer jeden dla profesjonalistów na całym świecie.


Oto niektóre z najważniejszych zalet:

  • Wysoka wydajność - zapewniają szybkie i efektywne zagęszczanie gruntu.
  • Trwałość - solidna konstrukcja gwarantuje długą żywotność urządzenia.
  • Łatwość obsługi - intuicyjne sterowanie i ergonomiczne uchwyty.
  • Wszechstronność - dostępne modele do różnych typów prac budowlanych.
  • Niskie koszty eksploatacji - oszczędność paliwa i minimalne wymagania konserwacyjne.

Kluczowe cechy zagęszczarek gruntu Wacker Neuson

Zagęszczarki gruntu Wacker Neuson wyposażone są w nowoczesne technologie, które zapewniają ich niezawodność i wysoką wydajność.


Poniżej przedstawiono najważniejsze cechy tych urządzeń:

  1. Silnik Honda GXR 120 - niezawodny i mocny silnik zapewniający wysoką moc i niskie zużycie paliwa.
  2. Automatyczne wyłączniki - zwiększają bezpieczeństwo pracy i chronią urządzenie przed uszkodzeniem.
  3. Systemy wymiany filtrów - łatwe i szybkie wymienianie filtrów zapewnia długotrwałą pracę bez przestojów.
  4. Ergonomiczne uchwyty - zaprojektowane z myślą o komforcie użytkownika, minimalizując zmęczenie podczas długotrwałej pracy.
  5. Osłony silnika - chronią silnik przed uszkodzeniami mechanicznymi i zanieczyszczeniami.

Różnorodność modeli zagęszczarek gruntu

Wacker Neuson oferuje szeroki wybór zagęszczarek gruntu, które można dostosować do specyficznych potrzeb każdego projektu. Modele te różnią się między sobą mocą, wagą, szerokością roboczą i innymi parametrami technicznymi, co pozwala na ich precyzyjne dopasowanie do wymagań konkretnego zadania.


Zastosowanie zagęszczarek gruntu

Zagęszczarki gruntu Wacker Neuson są używane w różnych branżach, w tym w budownictwie drogowymbudowie fundamentówzagęszczaniu gruntów pod parkingi i place magazynowe, a także w pracach remontowych i konserwacyjnych. Dzięki swojej wszechstronności i niezawodności, urządzenia te są nieocenionym narzędziem na każdym placu budowy.


W NORWIT.PL polecamy!

W naszym sklepie online NORWIT.PL znajdują się najlepsze modele zagęszczarek gruntu Wacker Neuson, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oto trzy z polecanych modeli:


Ubijak Wacker Neuson BS 62-4A w NORWIT.PL!

Ubijak Wacker Neuson BS 62-4A to urządzenie o ciężarze 64 kg, wyposażone w silnik Honda GXR 120 o mocy 2.7 kW. Charakteryzuje się automatycznym wyłącznikiem, który zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Wydajność wynosząca 252 m2/h oraz szerokość robocza 280 mm sprawiają, że jest to idealny wybór do różnorodnych prac budowlanych. Posiada mocowanie stopy na 6 śrub, co gwarantuje stabilność podczas pracy. Zastosowanie kartridge'owego systemu filtracji zapewnia długą żywotność urządzenia. Dodatkowe uchwyty i rolki transportowe ułatwiają przemieszczanie ubijaka na placu budowy. Automatyczne ssanie oraz ręczny rozruch sprawiają, że obsługa jest niezwykle prosta. Ubijak Wacker Neuson BS 62-4A to inwestycja w niezawodność i wydajność.


Ubijak Wacker Neuson BS 68-4Ab EquipTrack w NORWIT.PL!

Ubijak Wacker Neuson BS 68-4Ab EquipTrack to zaawansowane urządzenie o ciężarze 70 kg, idealne do intensywnych prac budowlanych. Wyposażony w silnik Honda GXR 120 o mocy 2.7 kW, zapewnia wysoką wydajność na poziomie 148 m2/h. Prędkość robocza wynosząca 14 m/min oraz szerokość robocza 280 mm pozwalają na efektywne zagęszczanie gruntu. Dodatkowo, ubijak ten posiada odbiornik Bluetooth, co umożliwia monitorowanie pracy urządzenia zdalnie. Automatyczny wyłącznik oraz licznik motogodzin zwiększają bezpieczeństwo i kontrolę nad pracą. Ubijak Wacker Neuson BS 68-4Ab EquipTrack posiada także osłony silnika i górną osłonę, chroniące przed uszkodzeniami mechanicznymi. System wymiany filtrów na śruby 2x oraz ergonomiczne uchwyty transportowe czynią to urządzenie łatwym w obsłudze. Ubijak Wacker Neuson BS 68-4Ab EquipTrack to doskonały wybór dla profesjonalistów ceniących jakość i nowoczesne technologie.


Ubijak Wacker Neuson BS 68-4A w NORWIT.PL!

Ubijak Wacker Neuson BS 68-4A to kolejny model o ciężarze 70 kg, idealny do intensywnych prac budowlanych. Wyposażony w silnik Honda GXR 120 o mocy 2.7 kW, zapewnia wysoką wydajność na poziomie 148 m2/h. Prędkość robocza wynosząca 14 m/min oraz szerokość robocza 280 mm pozwalają na efektywne zagęszczanie gruntu. Automatyczny wyłącznik oraz licznik motogodzin zwiększają bezpieczeństwo i kontrolę nad pracą. Ubijak ten posiada także osłony silnika i górną osłonę, chroniące przed uszkodzeniami mechanicznymi. System wymiany filtrów na śruby 2x oraz ergonomiczne uchwyty transportowe czynią to urządzenie łatwym w obsłudze. Ubijak Wacker Neuson BS 68-4A to doskonały wybór dla profesjonalistów ceniących jakość i nowoczesne technologie.


Ubijaki w NORWIT.PL

W ofercie sklepu NORWIT.PL znajdują się również inne modele ubijaków, które wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością.

Wybór odpowiedniego modelu zależy od specyficznych potrzeb i wymagań każdej budowy. Wszystkie oferowane urządzenia cechują się solidną konstrukcją, mocnymi silnikami oraz łatwością obsługi, co przekłada się na efektywność pracy i zadowolenie użytkowników.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą ubijaków dostępnych w NORWIT.PL! Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu online NORWIT.PL, gdzie nasz zespół pomoże w wyborze odpowiedniego urządzenia lub maszyny.

Udostępnij ten wpis
Archiwizuj