Serwis zagęszczarek, zacieraczek, agregatów i innych maszyn budowlanych

W Norwit oferujemy kompleksowy serwis zagęszczarek, skoczków i ubijarek. Nasze usługi obejmują przeglądy, remonty i naprawy tych maszyn budowlanych, które są niezbędne do skondensowania gruntu przy pracach budowlanych i drogowych. 

Naprawa maszyn budowlanych Wacker, Weber MT, Honda i innych wiodących marek 
Specjalizujemy się w serwisie zagęszczarek takich marek jak WACKER, BOMAG, AMMAN, BELLE, HONDA, Weber MT, WEBER MT, DYNAPAC, Hatz i innych. Nasz serwis zagęszczarek jest realizowany w naszym warsztacie, gdzie przywracamy sprawność maszyn budowlanych i zapewniamy ich dłuższą eksploatację. Gwarantujemy profesjonalną konserwację sprzętu budowlanego, wykorzystując części zamienne oryginalne lub sprawdzone zamienniki części oryginalnych.

Gwarancja na naprawy

Wysoka jakość naszych usług pozwala nam na udzielanie gwarancji na wykonane usługi. Zapewniamy terminową realizację zlecenia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy budowlane.

Zakres usług

  • Przeglądy okresowe
  • Bieżące naprawy maszyn budowlanych
  • Wymiana części eksploatacyjnych
  • Remonty silników i wibratorów
  • Wymiana materiałów eksploatacyjnych maszyn

Remonty przeprowadzane są w celu zapewnienia stałego wysokiego poziomu jakości maszyn.

Naprawiamy zagęszczarki gruntu

Naprawiamy różne typy zagęszczarek gruntu, w tym te prowadzone ręcznie, samoprzesuwne, podczepiane i kroczące. Bez względu na typ zagęszczarki, nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby przywrócić jej pełną funkcjonalność.

Najlepszy serwis sprzętu budowlanego

Naprawiamy urządzenia i maszyny budowlane takie jak ubijarki spalinowe i elektryczne. Modele z silnikiem wysokoprężnym zapewniają dużą moc i mogą być wykorzystane w każdych warunkach. Modele elektryczne wykorzystywane są na suchym gruncie i wymagają stałego zasilania. 

Ile kosztuje naprawa sprzętu Wacker, Honda, Hatz lub innego?

Nasz serwis maszyn każde zlecenie naprawy maszyn budowlanych rozpoczyna od weryfikacji. Po zlokalizowaniu usterki przygotowujemy wycenę do akceptacji Klienta.

Jakie maszyny oprócz zagęszczarek i skoczków naprawiamy ?

Dokonujemy napraw wiertnic, statywów wiertniczych, agregatów prądotwórczych, wibratorów do betonu, ubijaków, skoczków, pił stołowych i spalinowych, młotów wyburzeniowych, zacieraczek, małych walców, szlifierek do betonu oraz odkurzaczy przemysłowych.  Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe, obejmujące diagnozowanie usterek, wymianę uszkodzonych elementów, przeglądy techniczne oraz kalibrację sprzętu. Posiadamy również w ofercie usługi naprawy gwarancyjnej oraz pogwarancyjnej wielu marek, w tym BOMAG, Wacker, Fogo, Norton Clipper, Husqvarna i inne.

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług serwisowych oraz szybkiej i skutecznej naprawy sprzętu, aby zapewnić naszym klientom niezawodność i bezpieczeństwo podczas pracy w trudnych warunkach przemysłowych. Poprzez ciągły rozwój i inwestowanie w nowoczesne narzędzia i sprzęt oraz szkolenie naszych specjalistów, staramy się sprostać wymaganiom rynku oraz zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Zapraszamy do współpracy. Nasz zespół ekspertów jest zawsze gotowy, aby pomóc w naprawie i konserwacji Twojego sprzętu budowlanego.

Umów się na serwis

Sprawdź nas i umów się poprzez formularz zgłoszenia serwisowego, zadzwoń lub napisz do nas.

tel. 512 339 720

[email protected]


Formularz Zlecenia Serwisowego


Formularz Wyceny Części Zamiennych 

Jesteśmy firmą w 100% z polskim kapitałem i od ponad 23 lat naprawiamy maszyny budowlane oraz sprzedajemy części zamienne. Usługi te świadczymy w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. 

Co ważne - posiadamy wysokie stany magazynowe części do większości naprawianych marek.   

Najczęściej zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym takich sprzętów jak: 

ZAGĘSZCZARKI I UBIJAKI

Bomag, Wacker Neuson, Altrad Belle,  Husqvarna

WIBRATORY DO BETONU

Enar, Wacker, Altrad Belle 

MOTOPOMPY I POMPY

Wacker Neuson, Fogo 

AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE

 Fogo

SILNIK

Honda, B&S Vanguard, Kohler

NAGRZEWNICE

Master

PIŁY

Bomag, Wacker Neuson, Altrad Belle,  Husqvarna

PRZECINARKI DO BETONU

Dr Schulze, Tyrolit, Cedima, Husqvarna

ZACIERACZKI

Barikell, Husqvarna, Wacker Neuson, E

Dobrze wyposażony warsztat oraz wyszkolony personel to 100% skutecznej naprawy,  a Twoje zadowolenie jest dla nas bardzo ważne. Proces serwisowania maszyn w naszym warsztacie przebiega bardzo sprawnie.

Po przyjęciu maszyny na serwis następuje weryfikacja oraz wstępna wycena, dlatego łatwiej będzie Ci określić wstępny koszt. Jeżeli koszt jest za wysoki, dopuszczamy możliwość naprawy częściowej. 


Wszelkie zmiany podczas naprawy są konsultowane z Klientem. 

Po naprawie, gdy odbierasz sprzęt otrzymujesz fakturę, na której wyszczególnione są wszystkie części zamienne oraz 

otrzymujesz zużyte części, które wymieniliśmy... 

Koszt robocizny za jedną roboczogodzinę wynosi 110 PLN netto. 


Nasz serwis archiwizuje wszystkie naprawy, co ułatwia kolejne diagnozy oraz ewentualną Twoją sprzedaż używanej maszyny.