Nagrzewnica olejowa Master B 130

6 czerwca 2022 przez
Nagrzewnica olejowa Master B 130
Rafał Śliwa

Nagrzewnica olejowa Master B 130

Jeśli szukasz wydajnej dmuchawy olejowej to Master B 130 jest dla Ciebie! To nagrzewnica bez odprowadzania spalin, więc będzie idealnym rozwiązaniem do ogrzewania otwartych powierzchni np. na placu budowy lub do dobrze wentylowanych pomieszczeń takich jak magazyny albo fabryki. Prosta obsługa, jakość, trwałość i wydajność - tymi słowami można krótko scharakteryzować nagrzewnicę B 130!


Przepływ powietrza, który nagrzewnica może osiągnąć wynosi 1550 m3 na godzinę. Urządzenie Master posiada moc 31 kW, która z powodzeniem ogrzeje nawet większe przestrzenie. Jego waga wynosi 29 kilogramów, więc jest bardzo łatwe do transportowania na przykład na terenie budowy. Dzieje się tak także dzięki solidnym, dużym i odpornym na uszkodzenia kołom, które pozwalają na przemieszczanie się z nagrzewnicą nawet na nierównym terenie. Transport ułatwia również wygodny uchwyt. Zasilanie 230 V powoduje, że z powodzeniem podłączymy nagrzewnicę do standardowego gniazdka. Pojemność zbiornika paliwa wynosi 36 litrów, a czas pracy na jednym zbiorniku to 12 godzin. Możesz więc skupić się na wykonywanej pracy i nie martwić się koniecznością częstego dolewania oleju!


Co jeszcze cechuje urządzenie od renomowanej marki Master? Z pewnością warto zwrócić uwagę na pełne bezpieczeństwo i silnik chroniony przed wysoką temperaturą. Nagrzewnica Master B 130 posiada elektroniczną kontrolkę płomienia z fotokomórką, a obudowa nie nagrzewa się. Konstrukcja jest solidna i trwała, a urządzenie zostało zewnętrznie pomalowane proszkowo. Niskociśnieniowa nagrzewnica olejowa ma możliwość podłączenia termostatu powietrza. W zestawie znajduje się zbiornik oleju, dwa filtry oleju - filtr zbiornika i filtr ssania.


Dmuchawa olejowa pracuje w bardzo prosty sposób, a jej obsługa nie sprawia problemu. Powietrze do ogrzania jest zasysane przez wentylator oraz kierowane w stronę wylotu urządzenia. Olej jest pobierany ze zbiornika i wtryskiwany do komory spalania przez dyszę w wyniku czego powstaje ciepło ogrzewające strumień powietrza przedostający się przez komorę spalania. Spaliny tłoczone są wraz z ciepłym powietrzem. Prostota działania, duża wydajność i solidność wykonania dmuchawy to jej ogromne atuty doceniane przez inwestorów!

Marka Master jest liderem na rynku nagrzewnic, dlatego kupując ten produkt możesz być spokojny, że Twoja inwestycja będzie dobra. W przypadku pytań dotyczących nagrzewnicy olejowej Master B 130 specjaliści z Norwit są do Twojej dyspozycji. Zapraszamy zarówno do zadawania pytań, jak i do zakupu tego wyjątkowego urządzenia!  

Udostępnij ten wpis
Archiwizuj

Czytaj następne
Wentylatory