Zagęszczarka Wacker 100kg , 200kg,300kg,400kg, 500kg - Najlepsze ceny w Norwit

         [email protected]

Infolinia 7 dni / 07:00- 21:00
+48 573 580 859
Wentylatory

Wentylatory

U nas znajdziesz wentylatory wyciągowe przemysłowe, które wysysają powietrze z wnętrza budynku na zewnątrz. Dzięki nim cyrkulacja powietrza w budynku może być dobra, a wywiew w domu może ulec poprawie. W prezentowanej kategorii kupisz wentylator przemysłowy, który spełni swoje funkcje na najwyższym możliwym poziomie. Jednym z popularnych produktów w naszym sklepie jest wentylator Master DF 20P, czyli profesjonalny wentylator przemysłowy, stojący. Dostępne w Norwit mobilne wentylatory stanowią doskonałe wsparcie dla urządzeń grzewczych, osuszających i chłodzących. Jeśli masz do czynienia z pomieszczeniami zawilgoconymi albo takimi, w których cyrkulacja powietrza lub wentylacja nie są zachowane na odpowiednim poziomie, wentylatory przemysłowe mogą stanowić doskonałe rozwiązanie problemu. Kupując wentylator Master masz gwarancję, że urządzenia grzewcze, osuszające i chłodzące zwiększą swoją wydajność. Master DF 20P może być z powodzeniem wykorzystywany w zapylonych miejscach na przykład w pomieszczeniach inwentarskich, przy pracach tynkarskich i przy innych pracach, podczas których konieczne jest skorzystanie z wentylatora z zabudowanym silnikiem. Ponadto, wentylator przemysłowy Master DF 20P jest często wykorzystywany w halach produkcyjnych, gdzie pozwala obniżyć stężenie nieprzyjemnych zapachów. Inne zastosowania tego wyjątkowego urządzenia to np. oddymianie przestrzeni po pożarach, ochładzanie silników w warsztatach samochodowych, tworzenie strumienia powietrza w teatrze albo studiu fotograficznym. Jak widać wentylatory przemysłowe mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie i będą przydatne w wielu sytuacjach. Wentylatory Master posiadają niezwykle solidną konstrukcję, a obudowa DF 20P została pomalowana proszkowo, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia i korozję. Ten model urządzenia można montować zarówno na suficie, jak i na ścianie, a także postawić bezpośrednio na podłodze. Strumień nadmuchu jest regulowany, a rotacja wynosi 360 stopni. Przepływ powietrza 6660 m3 na godzinę zapewnia efektywną pracę. Kolejnym produktem dostępnym w sklepie Norwit jest wentylator Master osiągający jeszcze wyższy przepływ powietrza, a mianowicie 10200 m3 na godzinę. Urządzenie jest większe i cięższe niż pierwszy omawiany model, ale jego zastosowanie jest podobne i sprawdza się we wszystkich wcześniej omawianych sytuacjach. Mowa o świetnym wentylatorze Master DF 30P!
W kategorii wentylatory przemysłowe znajdziesz u nas dmuchawy Master, takie jak na przykład model BLM 6800. Jest to urządzenie mobilne, dzięki któremu wytworzysz odpowiedni ruch powietrza na odległości nawet do 40 metrów. Solidnie wykonana metalowa obudowa zapewnia trwałość wentylatora, a dodatkowo posiada on komfortowy uchwyt. Przy wadze netto 9,5 kg urządzenie jest bardzo mobilne i wygodnie można je przestawiać z miejsca na miejsce. W naszym sklepie otrzymasz także model BLM 4800 - nieco lżejszy, o mniejszej mocy i mniejszym przepływie powietrza, ale również niesamowicie wydajny. Wybór zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Wentylatory przemysłowe Master BLM świetnie nadają się do wykorzystania w warsztatach samochodowych, garażach, w przemyśle drzewnym i w budownictwie. Dzięki nim sprawnie pozbędziesz się kurzu, dymu oraz innych zanieczyszczeń powstałych w wyniku przeprowadzanych prac. Wentylatory przemysłowe wspierają chłodzenie i wentylowanie przewodów. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego sprzętu, który Cię nie zawiedzie i okaże się trafioną inwestycją, polecamy wentylator Master!
W Norwit możesz kupić również wentylator przemysłowy Master CDX 20 o dużej wydajności przepływu powietrza i dużej mocy. Wydajność możesz zwiększyć stosując go razem z osuszaczem kondensacyjnym. Co jeszcze wpływa na popularność tego urządzenia? Wentylator Master posiada płaski dyfuzor, możliwość piętrowania, licznik roboczogodzin, komfortowe uchwyty ułatwiające transport, stopień ochrony IP44, trzy pozycje robocze, a także niezwykle mocną konstrukcję. Dzięki temu urządzeniu sprawnie osuszysz wykładziny, dywany, zalane lub wilgotne pomieszczenia, a także pomieszczenia w trakcie remontu. Wentylator przemysłowy świetnie sprawdzi się także w pralniach, suszarniach, piwnicach, pubach, suterenach, w halach produkcyjnych, magazynach oraz na budowie. W tych zadaniach doskonały będzie również inny produkt od Master, model CD5000 o przepływie powietrza 2640 m3 na godzinę i wadze netto 14,2 kg. Wentylatory przemysłowe, które kupisz w sklepie Norwit charakteryzują się świetnymi parametrami, rewelacyjną konstrukcją i gwarantują długą, solidną pracę bez awarii.
Wentylator wyciągowy przemysłowy zadba o jakość Twojego powietrza i przyda się w wielu sytuacjach. Jeśli szukasz urządzeń wysokiej klasy warto postawić na produkty marki Master, która jest wiodącym producentem na rynku. W tej kategorii produktów mamy dla Ciebie tylko wentylatory przemysłowe, które spełniają oczekiwania wymagających klientów. Kupując u nas masz gwarancję niezawodności i ogromnej wytrzymałości wentylatorów. Dopracowana konstrukcja, innowacyjne rozwiązania i dbałość o bezpieczeństwo to ważne wartości, które cechują każdy wentylator Master. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi produktami w kategorii wentylatory przemysłowe, a w przypadku pojawienia się pytań, zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z Norwit! Pomożemy Ci dopasować urządzenie do swoich indywidualnych potrzeb oraz sprawimy, że Twoja inwestycja okaże się w pełni trafiona!


Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.


Nagrzewnica gazowa, olejowa czy elektryczna?
Podpowiadamy jak wybrać!