Wentylatory

31 maja 2022 przez
Wentylatory
Rafał Śliwa

Wentylatory przemysłowe - poprawa cyrkulacji powietrza w Twoim budynku

U nas znajdziesz wentylatory wyciągowe przemysłowe, które wysysają powietrze z wnętrza budynku na zewnątrz. Dzięki nim cyrkulacja powietrza w budynku może być dobra, a wywiew w domu może ulec poprawie. W prezentowanej kategorii kupisz wentylatory przemysłowe, które spełnią swoje funkcje na najwyższym poziomie.

Wentylator przemysłowy Master DF 20P - profesjonalne wsparcie

Jednym z popularnych produktów w naszym sklepie jest wentylator Master DF 20P, czyli profesjonalny wentylator przemysłowy, stojący. Dostępne w Norwit mobilne wentylatory stanowią doskonałe wsparcie dla urządzeń grzewczych, osuszających i chłodzących. Jeśli masz do czynienia z pomieszczeniami zawilgoconymi albo takimi, w których cyrkulacja powietrza lub wentylacja nie są zachowane na odpowiednim poziomie, wentylatory przemysłowe mogą stanowić doskonałe rozwiązanie problemu. Kupując wentylator Master, masz gwarancję, że urządzenia grzewcze, osuszające i chłodzące zwiększą swoją wydajność.

Wentylator Master DF 20P może być z powodzeniem wykorzystywany w zapylonych miejscach, na przykład w pomieszczeniach inwentarskich, przy pracach tynkarskich i przy innych zadaniach, gdzie konieczne jest skorzystanie z wentylatora z zabudowanym silnikiem. Ponadto, ten model wentylatora przemysłowego jest często stosowany w halach produkcyjnych, gdzie pozwala obniżyć stężenie nieprzyjemnych zapachów. Wentylatory przemysłowe Master mają szerokie zastosowanie, takie jak oddymianie przestrzeni po pożarach, ochładzanie silników w warsztatach samochodowych czy tworzenie strumienia powietrza w teatrach lub studiach fotograficznych. Ich uniwersalność i wysoka jakość sprawiają, że są niezastąpione w wielu sytuacjach.

Wentylatory Master charakteryzują się solidną konstrukcją, a obudowa modelu DF 20P została pomalowana proszkowo, co zapewnia odporność na uszkodzenia i korozję. Ten model można montować zarówno na suficie, jak i na ścianie, a także postawić bezpośrednio na podłodze. Strumień nadmuchu jest regulowany, a rotacja wynosi 360 stopni. Przepływ powietrza wynoszący 6660 m3 na godzinę zapewnia efektywną pracę.

Wentylator Master DF 30P - jeszcze większa wydajność

Kolejnym produktem dostępnym w sklepie Norwit jest wentylator Master osiągający jeszcze wyższy przepływ powietrza, a mianowicie 10200 m3 na godzinę. Urządzenie jest większe i cięższe niż pierwszy omawiany model, ale jego zastosowanie jest podobne i sprawdza się we wszystkich wcześniej omawianych sytuacjach. Mowa o świetnym wentylatorze Master DF 30P!

Wentylatory wyciągowe przemysłowe marki Master BLM

W kategorii wentylatory przemysłowe znajdziesz u nas także dmuchawy Master, takie jak na przykład model BLM 6800. Jest to urządzenie mobilne, dzięki któremu wytworzysz odpowiedni ruch powietrza na odległości nawet do 40 metrów. Solidnie wykonana metalowa obudowa zapewnia trwałość wentylatora, a dodatkowo posiada on komfortowy uchwyt. Przy wadze netto 9,5 kg urządzenie jest bardzo mobilne i wygodnie można je przestawiać z miejsca na miejsce. W naszym sklepie otrzymasz także model BLM 4800 - nieco lżejszy, o mniejszej mocy i mniejszym przepływie powietrza, ale również niesamowicie wydajny. Wybór zależy od Twoich indywidualnych potrzeb.

Wentylatory przemysłowe Master BLM świetnie nadają się do wykorzystania w warsztatach samochodowych, garażach, w przemyśle drzewnym i w budownictwie. Dzięki nim sprawnie pozbędziesz się kurzu, dymu oraz innych zanieczyszczeń powstałych w wyniku przeprowadzanych prac. Wentylatory przemysłowe wspierają chłodzenie i wentylowanie przewodów.

Wentylator przemysłowy Master CDX 20 - wydajność i moc

W Norwit możesz kupić również wentylator przemysłowy Master CDX 20 o dużej wydajności przepływu powietrza i dużej mocy. Wydajność możesz zwiększyć stosując go razem z osuszaczem kondensacyjnym. Ten wentylator Master posiada płaski dyfuzor, możliwość piętrowania, licznik roboczogodzin, komfortowe uchwyty ułatwiające transport, stopień ochrony IP44, trzy pozycje robocze, a także niezwy

Wentylator przemysłowy Master CDX 20 - wydajność i moc

W Norwit możesz kupić również wentylator przemysłowy Master CDX 20 o dużej wydajności przepływu powietrza i dużej mocy. Wydajność możesz zwiększyć stosując go razem z osuszaczem kondensacyjnym. Ten wentylator Master posiada płaski dyfuzor, możliwość piętrowania, licznik roboczogodzin, komfortowe uchwyty ułatwiające transport, stopień ochrony IP44, trzy pozycje robocze, a także niezwykle mocną konstrukcję. Dzięki temu urządzeniu sprawnie osuszysz wykładziny, dywany, zalane lub wilgotne pomieszczenia, a także pomieszczenia w trakcie remontu. Wentylator przemysłowy świetnie sprawdzi się także w pralniach, suszarniach, piwnicach, pubach, suterenach, w halach produkcyjnych, magazynach oraz na budowie. W tych zadaniach doskonały będzie również inny produkt od Master, model CD5000 o przepływie powietrza 2640 m3 na godzinę i wadze netto 14,2 kg. Wentylatory przemysłowe, które kupisz w sklepie Norwit charakteryzują się świetnymi parametrami, rewelacyjną konstrukcją i gwarantują długą, solidną pracę bez awarii.

Podsumowanie

Wentylator wyciągowy przemysłowy marki Master to niezawodne rozwiązanie, które poprawi cyrkulację powietrza i wentylację w Twoim budynku. W ofercie sklepu Norwit znajdziesz różne modele wentylatorów, takie jak wentylatory wyciągowe, wentylatory przemysłowe i dmuchawy, które spełnią Twoje oczekiwania pod względem wydajności, mocy i zastosowania.

Zaopatrując się w wentylatory Master, możesz mieć pewność, że otrzymasz solidne i trwałe urządzenia, które sprostają nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Wentylatory te są wykorzystywane w różnych branżach i pomagają utrzymać odpowiednie warunki powietrzne w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu.

Jeśli szukasz wentylatorów przemysłowych najwyższej jakości, warto postawić na produkty marki Master. Zapoznaj się z pełną gamą dostępnych modeli w sklepie Norwit i skonsultuj się ze specjalistami, którzy pomogą Ci wybrać odpowiednie urządzenia dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.


Udostępnij ten wpis
Archiwizuj