Piły do cięcia pustaków - co wybrać w 2023 roku? Ranking NORWIT.PL

2 czerwca 2023 przez
Piły do cięcia pustaków - co wybrać w 2023 roku? Ranking NORWIT.PL
Magdalena Urban

W dzisiejszych czasach, przy wyborze narzędzi budowlanych, istnieje szeroki wybór różnych maszyn i urządzeń, które ułatwiają wykonywanie prac. Jednym z takich narzędzi jest piła do cięcia pustaków. Wybór odpowiedniej piły może być trudny, ponieważ rynek oferuje wiele różnych modeli i marek. W tym artykule zaprezentujemy ranking pił do cięcia pustaków na rok 2023, oparty na opinii użytkowników i ocenach na stronie NORWIT.PL - renomowanego źródła informacji o narzędziach budowlanych.


Piła stołowa Tyrolit TME 700

Wybierz piłę stołową Tyrolit TME 700, aby zwiększyć swoją wydajność i precyzję w cięciu pustaków. Ta profesjonalna piła stołowa o napięciu 400 V, z mocnym napięciem elektrycznym o mocy 5,5 kW, zapewnia doskonałe działanie cięcia przy prędkości obrotowej 1400 obr./min. Dzięki wykonaniu długości cięcia 600 mm i od tarczy 700 mm ta piła umożliwia dokładne i proste przecinanie różnych rodzajów pustaków. Niezawodność i wydajność Tyrolit TME 700 powoduje, że Twoje prace budowlane wymagają obsługi iz profesjonalnego poziomu.


Piła stołowa Norton Clipper JUMBO 651

Przełomowa piła stołowa Norton Clipper JUMBO 651 jest doskonałym narzędziem dla osób poszukujących skutecznej i efektywnej pracy. Dzięki mocy 400 V i silnikowi elektrycznemu o mocy 5,5 kW ta piła zapewnia siłę cięcia przy prędkości obrotowej 1350 obr./min. Maksymalna długość cięcia ca 500 mm i średnica tarczy 650 mm powoduje, że przecinanie pustaków jest szybkie i skuteczne. Dodatkowo kompaktowe wymiary stołu 600 x 500 mm przewodu wygodnego. Wybierz piłę Norton Clipper JUMBO 651, aby wykonać prace budowlane.


Piła stołowa Dr. Schulze BS 750

Zainwestuj w piłę stołową Dr. Schulze BS 750 i doświadczę skuteczności i wydajności podczas cięcia pustaków. Ta elektryczna piła stołowa o mocy 400 V i mocy silnika 4 kW zapewnia wydajność i precyzję. Maksymalna długość cięcia 625 mm i średnica tarczy 700/720 mm umożliwia dokładne i dokładne wycięcie różnych rodzajów pustaków. Dzięki wymiarom stołu 700 x 590 mm ta piła zapewnia wygodną przestrzeń roboczą. Schulze BS 750 to narzędzie, które zapewnia Twoje prace budowlane.


Piła stołowa SPN 700 Eco

Piła stołowa SPN 700 Eco to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy stosują narzędzie do cięcia pustaków. moc w silniku elektrycznym Soga Italy o mocy 4 kW i prędkości obrotowej 1400 obr./min, ta piła zapewnia mocne i dokładne cięcie. Maksymalna długość cięciaca 750 mm i średnica tarczy 700 mm pozwala uzyskać przecinanie różnych rodzajów pustaków. Dzięki optymalnemu wymiarowi stołu 610 x 450 mm piła stołowa SPN 700 Eco jest praktyczna i optymalna w porównaniu. Wybierz narzędzie, aby pomóc i poprawić efekty w swojej pracy.


Piła stołowa SPN 700 Master

Zdobądź mistrzowską precyzję w cięciu pustaków dzięki piłom stołowym SPN 700 Master. Ta piła elektryczna o napięciu 400 V i mocy silnika 4 kW to doskonałe narzędzie dla profesjonalistów. Maksymalna długość cięcia ca 750 mm i średnica tarczy 700 mm, aby dokonać i wykonać cięcie pustaków. Wymiary stołu 610 x 450 mm stabilną i wygodną funkcją roboczą. Zastosowany silnik Soga Italy o prędkości obrotowej 1400 obr./min zapewnia skuteczność i wydajność cięcia. Wybierz piłę stołową SPN 700 Master i ciesz się doskonałymi rezultatami w swojej pracy budowlanej.


Piła stołowa SPN 700 Superior

Wybierz piłę stołową SPN 700 Superior, aby uzyskać wydajność mocy i mocy w cięciu pustaków. Ta piła elektryczna o mocy 400 V i silniku Cima Italy o mocy 5,5 kW to doskonałe narzędzie dla głównego wykonawcy. Maksymalna długość cięcia ca 750 mm i średnica tarczy 700 mm umożliwia przecinanie różnych rodzajów pustaków z precyzją i efektem. Wygodne wymiary stołu 610 x 450 mm i stabilna konstrukcja umożliwiają wygodną i bezpieczną pracę. Piła stołowa SPN 700 Superior to doskonałe narzędzie, które zapewnia doskonałą, wydajność i doskonałe rezultaty w cięciu pustaków. Dzięki wysokiej jakości 400 V i wzmocnieniu silnika o mocy 5,5 kW ta piła zapewnia działanie mechanizmu cięcia i płynną pracę przy prędkości obrotowej 1400 obr./min. Maksymalna długość cięcia 750 mm i średnica tarczy 700 mm pozwalają na osiągnięcie jakości materiału z oceny i precyzją. Dodatkowo piła stołowa SPN 700 Superior jest wyposażona w silnik Cima Italy, co gwarantuje nie tylko wysoką wydajność, ale także trwałość i dodatkową. Zaprojektowana z myślą o profesjonalistach, ta piła zapewnia doskonałe rezultaty, precyzję cięcia i wygodę użytkowania. Wybierz piłę stołową SPN 700 Superior, aby zwiększyć swoją produktywność i doskonałe rezultaty w swoich projektach budowlanych.Piła do cięcia pustaków - jaką wybrać?

Wybór odpowiedniej piły do cięcia pustaków w 2023 roku może być trudny ze względu na szeroki wybór dostępnych modeli oraz marek. Piła stołowa Tyrolit TME 700, Norton Clipper JUMBO 651, Dr. Schulze BS 750, SPN 700 Eco, SPN 700 MasterSPN 700 Superior - to wyjątkowe narzędzia, które wyróżniają się mocą, precyzją oraz niezawodnością. Oferują różne parametry techniczne, takie jak maksymalna długość i głębokość cięcia, średnica tarczy czy moc silnika, aby sprostać różnorodnym potrzebom użytkowników.

Jeśli szukasz skutecznej i profesjonalnej piły do cięcia pustaków, odwiedź nasz sklep online NORWIT.PL, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na temat każdego z tych modeli. Informacje te, pomogą podjąć decyzję w wyborze idealnego urządzenia, które spełni oczekiwania oraz przyspieszy prace budowlane. Rozpocznij swoją drogę do efektywności i sukcesu w budownictwie. Zapraszamy!

Udostępnij ten wpis
Archiwizuj