Zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson DPU 45 YEH - rewelacyjne narzędzie do zagęszczania różnego rodzaju materiałów! Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w ten produkt.

9 maja 2023 przez
Zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson DPU 45 YEH - rewelacyjne narzędzie do zagęszczania różnego rodzaju materiałów! Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w ten produkt.
Magdalena Urban

Czy wiesz, że zagęszczarki rewersyjne są niezastąpione w wielu branżach? Przydatne są do zagęszczania gruntu, piasku, kruszywa i innych materiałów, które wymagają odpowiedniego przygotowania. Jedną z najlepszych opcji na rynku jest zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson DPU 45 YEH, która oferuje wysoką wydajność, precyzję, wytrzymałość oraz łatwość obsługi. W tym artykule przedstawimy ten produkt dokładniej, podając jego specyfikację techniczną, a także wskazówki, jakie korzyści może przynieść zakup tego urządzenia. Zachęcamy do lektury i odkrycia, dlaczego warto zainwestować w zagęszczarkę rewersyjną Wacker Neuson DPU 45 YEH dostępną w sklepie online NORWIT.PL.

 Wydajność

Zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson DPU 45 YEH oferuje bardzo wysoką wydajność pracy. Dzięki temu, że jest to narzędzie rewersyjne, pozwala na szybsze i bardziej skuteczne zagęszczanie materiałów w porównaniu do tradycyjnych zagęszczarek jednokierunkowych. DPU 45 YEH ma szerokość roboczą 600 mm, co pozwala na szybsze pokrycie większych obszarów i zwiększenie efektywności pracy.

Precyzja

Zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson DPU 45 YEH oferuje również bardzo dużą precyzję zagęszczania. Dzięki funkcji rewersyjnej i elastomerowi można uzyskać równomierne zagęszczenie na całym obszarze roboczym. Elastomer pozwala na bardziej precyzyjne ułożenie warstwy materiału, a także zmniejsza ryzyko uszkodzenia powierzchni. W ten sposób można uzyskać lepsze efekty pracy, przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów naprawy oraz konserwacji..

Wytrzymałość

Zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson DPU 45 YEH jest narzędziem bardzo wytrzymałym. Konstrukcja wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia nie tylko wysoką jakość, ale także długą żywotność. Produkt jest również wyposażony w mocny silnik L70N o mocy 4,5 kW, co pozwala na pracę w trudnych warunkach, a także zapewnia dużą niezawodność oraz wydajność.

Łatwość obsługi

Wacker Neuson DPU 45 YEH została zaprojektowana z myślą o łatwości obsługi. Sterowanie odbywa się na dyszlu, co pozwala na łatwe dostosowanie prędkości roboczej do wymagań.

Bezpieczeństwo

Zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson DPU 45 YEH jest również bardzo bezpieczna w użytkowaniu. Urządzenie jest wyposażone w blokadę różnicową, co zapewnia kontrolę nad masą narzędzia podczas pracy na nierównym terenie. Dodatkowo elastomer ogranicza drgania, co zmniejsza ryzyko urazów u operatora.

Dostępność

Zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson DPU 45 YEH jest dostępna w sklepie online NORWIT.PL. Jest to zaufany i renomowany sklep, który oferuje szeroki wybór narzędzi budowlanych oraz sprzętu do ogrodu. Zamówienie w NORWIT.PL to gwarancja szybkiej i bezpiecznej dostawy produktu, a także wysokiej jakości obsługi klienta.

Dane techniczne zagęszczarki rewersyjnej Wacker Neuson DPU 45 YEH

 • silnik: L70N
 • moc: 4,5 kW
 • prędkość robocza: 24 m/min
 • ciężar: 385 kg
 • paliwo: olej napędowy
 • szerokość robocza: 600 mm
 • sterowanie gazu: na dyszlu
 • napęd: mechaniczny
 • elastomer: opcja
 • koła transportowe: brak
 • mocowanie elastomera: tak
 • rozruch: elektryczny

Podsumowanie

Zagęszczarka dwukierunkowa Wacker Neuson DPU 45 YEH to narzędzie, które powinno znaleźć się w każdym warsztacie budowlanym. Dzięki wysokiej wydajności i precyzji zagęszczania jest to sprzęt niezbędny przy pracach związanych z utwardzaniem powierzchni. Wytrzymała konstrukcja i łatwość obsługi to kolejne atuty, które sprawiają, że DPU 45 YEH jest jednym z najlepszych produktów na rynku. Dostępność w sklepie NORWIT.PL zapewnia szybką i bezpieczną dostawę produktu, a także gwarancję wysokiej jakości obsługi klienta. Jeśli szukasz profesjonalnego narzędzia do zagęszczania gruntu, piasku i kruszywa, to zagęszczarka rewersyjna Wacker Neuson DPU 45 YEH będzie doskonałym wyborem.

Zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu NORWIT.PL i zakupu zagęszczarki rewersyjnej Wacker Neuson DPU 45 YEH już dziś!

Udostępnij ten wpis
Archiwizuj