Zagęszczarki Wacker Neuson

27 września 2022 przez
Zagęszczarki Wacker Neuson
Rafał Śliwa

Zagęszczarki Wacker Neuson

Jednym z kluczowych narzędzi podczas prac budowlanych, które warto wziąć pod uwagę jest zagęszczarka do podłoża. Dobry wybór zagęszczarki pozwala na odpowiednią jakość późniejszego zagęszczenia betonu pod budowę. Maszynami budowlanymi, które warto wziąć pod uwagę, jako interesujący wariant są zagęszczarki marki Wacker Neuson. Marka ta, dzięki wysokiej klasie świadczonych usług i zagęszczarek zdobyła przez lata pozycję lidera na płaszczyźnie międzynarodowej. Towarzysząc milionom prac budowlanym w zasięgu globalnym. Zagęszczarki Wacker Neuson, jak i inne sprzęty produkowane pod szyldem tejże marki należą do najpopularniej wykorzystywanych i najchętniej kupowanych maszyn.


Ten wybór wcale nie dziwi. Szczególnie, że w zakresie prac budowlanych, jak i w kwestii samych zagęszczarek - precyzja ma znaczenie. W końcu odpowiednie zagęszczenie terenu pod wylanie masy betonowej to klucz do sukcesu całej inwestycji. Dlatego tak istotny jest odpowiedni wybór zagęszczarek, aby uniknąć niepotrzebnych błędów czy niedociągnięć. W tym wypadku dbałość o detale i jakość jest wręcz nieoceniona. Szczególnie, że wibrator zagęszczarki tworząc odpowiednie wibracje ma uniknąć pozostałości pęcherzyków powietrza w masie. Ich obecność może mieć opłakane skutki, doprowadzając w efekcie do niemożliwości lub utrudnienia zagęszczenia masy.


DTPU 3750 HETS


Zagęszczarki Wacker Neuson to odpowiedź na tę potrzebę, pozwalające w efekcie na odpowiednie zagęszczenie terenu pod betonu. Co więcej wysoka jakość poszczególnych komponentów maszyn gwarantuje wieloletnią bezawaryjność konstrukcji fundamentów czy samej budowli. Pozwalając na zachowanie wszelkich norm i skuteczność oraz szybkość wykonywania samych prac. Zagęszczarki Wacker Neuson to komfort i gwarancja niezwykłej wydajności, która pozwala na niesamowite efekty. A dzięki dostępności pakietów części serwisowych możliwe jest ich regularne serwisowanie, a co za tym idzie wsparcie ich dobrego stanu, co pozwala na nieprzerwaną użyteczność nawet przez kilka lat na różnych etapach i rodzajach budowy. Zagęszczarki Wacker Neuson dostępne są w wielu wariantach gabarytowych. Na stronie można wybrać spośród modeli małogabarytowych, których masa sięga od poniżej 100kg do nawet powyżej 200kg oraz wielkogabarytowe osiągające masę od 300 do powyżej 400kg.


Celem marki Wacker Neuson jest dostarczanie rozwiązań, które spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania klienta, a nawet je przekraczać, aby rezultat wykonywanych prac budowlanych wykonywanych za pomocą produkowanych przez markę zagęszczarek był zaskakujący pod kątem solidności. Dla Wacker Neuson głównym filarem jest wysoki standard, a przy tym niezawodność. Dlatego zagęszczarki Wacker Neuson wyprodukowane zostały w przemyślany sposób z najwyższej jakości komponentów. Aby były urządzeniami, które wyróżnia precyzja i klasa sama w sobie


Najczęściej polecane i wybierane zagęszczarki Wacker Neuson to:

  • Zagęszczarka rewersyjna WACKER NEUSON DPU 3750 HETS
  • Zagęszczarka jednokierunkowa WACKER MP15
  • Zagęszczarka jednokierunkowa WACKER VP 1135 AW
  • Zagęszczarka rewersyjna WACKER NEUSON DPU 2550 H 
  • Zagęszczarka rewersyjna WACKER NEUSON DPU 2540H
  • Zagęszczarka rewersyjna WACKER NEUSON DPU 5545 HEHAP 
  • Zagęszczarka rewersyjna WACKER NEUSON DPU 6555 HECH z pomiarem zagęszczenia 
  • Zagęszczarka rewersyjna WACKER NEUSON DPU 4045 Ye 
  • Zagęszczarka jednokierunkowa WACKER VP 2050 A 
  • Zagęszczarka jednokierunkowa WACKER MP20 


Każdy profesjonalista w branży budowlanej stawia na solidne, praktyczne i wysokojakościowe zagęszczarki, które pozwolą mu na uzyskanie oczekiwanych efektów podczas wykonywanych prac budowlanych. Dlatego tak istotne jest przemyślane wybranie konkretnego wariantu. Modelami z najwyższej półki są oczywiście wibratory do betonu firmy Wacker Neuson z serii IRFU, które można zakupić również na stronie naszego sklepu. Docenić należy moc oraz wytrzymałość urządzeń z tej serii.


Patrząc na zagęszczarki Wacker Neuson ich cena wahają się między 3000 a 60000zł, możemy mieć pewność, że urządzenie będzie najwyższej jakości. Ich cena, zależna jest oczywiście od gabarytu urządzenia oraz samego jego rodzaju. Jeśli chodzi o zagęszczarki Wacker Neuson ich atutem jest oczywiście poręczność i moc, która pozwoli na najlepszy efekt podczas wykonywania prac budowlanych. Komfort oraz łatwość obsługi i szybkość prac to również zalety, których nie można pominąć mówiąc o zagęszczarkach tejże marki. Która jak najbardziej jest zauważalna. Co więcej zagęszczarki do betonu Wacker Neuson posiadają wbudowaną przetwornicę częstotliwości, a ich sercem jest indukcyjny silnik klatkowy o wysokiej częstotliwości. W kwestii buław zagęszczarek są one pełni hartowane, co dodatkowo wydłuża ich żywotność Dlatego zagęszczarki tej firmy będą dobrym wyborem. Szczególnie, jeśli chcemy zainwestować w wysokiej jakości zagęszczarki, które przez lata będą towarzyszem tysięcy prac budowlanych w różnych zakątkach kraju i świata.
Udostępnij ten wpis
Archiwizuj