Bateria litowa Master 6 Ah do DFB 16

Indeks:

4260.268
Delivery icon

Dostępność

0
Delivery icon

Czas do wysyłki

Delivery icon
Dostawa w około 7 dni

Dane techniczne

  • Kompatybilność: DFB 16
Pełna specyfikacja keyboard_arrow_down
664,20 zł w tym podatek. 540,00 zł netto
Delivery icon

Dostępność

0
Delivery icon

Czas do wysyłki

Delivery icon
Dostawa w około 7 dni

Dane techniczne

  • Kompatybilność: DFB 16
Pełna specyfikacja keyboard_arrow_down

Po raz kolejny zdobyliśmy
Gazelę Biznesu- dziękujemy Wam!

Darmowa dostawa powyżej 3 000 zł

25 lat na rynku

Własny magazyn 1200 m²

Zwroty do 14 dni

Akcesoria

Opis

Zapasowa bateria — i pracujesz dalej

Akumulatorowa dmuchawa DFB 16 daje Ci wolność od przewodów, ale tylko wtedy, gdy masz drugą baterię w kieszeni. Pierwsza siądzie po godzinie intensywnej pracy — wymieniasz w 5 sekund i znów dmuchasz. Bez przerw, bez czekania, bez biegania do ładowarki.

6 Ah, które wytrzymują pełną zmianę

Pojemność 6 Ah przekłada się na realny czas pracy DFB 16 nawet na wyższych biegach. Ogniwa litowo-jonowe Master trzymają napięcie do końca — wentylator nie zwalnia w miarę rozładowania, jak to bywa z tańszymi bateriami.

Komu się przyda druga sztuka

Sprzątasz po remoncie, wydmuchujesz pył z hal, czyścisz maszyny po sezonie albo pracujesz na zewnątrz bez dostępu do prądu. Dwie baterie + ładowarka = ciągła praca przez cały dzień.

Bateria litowa Master 6 Ah do DFB 16 – dostępny w NORWIT.PL

Sprawdź pełną ofertę wentylatory i dmuchawy marki Master w sklepie NORWIT.PL.

Dane techniczne

Indeks:

4260.268
Kompatybilność
DFB 16

Gwarancja

Gwarancja Master Heaters: 12 miesięcy ochrony z możliwością przedłużenia

Firma Master Heaters oferuje roczną gwarancję na wszystkie swoje produkty. Dodatkowo, klienci mogą przedłużyć ochronę do 3 lat poprzez zarejestrowanie produktu. 

Roczna gwarancja obejmuje wszystkie komponenty i podzespoły, a rejestracja produktu umożliwia wydłużenie ochrony do 36 miesięcy, co gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez dłuższy czas.