MAGAZYN
WSPARCIE
14 DNI
NA RYNKU
-
-
Wszystko
-
Maszyny budowlane
-
-
Zagęszczarki
- Ubijaki gruntu - skoczki
- Zagęszczarki jednokierunkowe
- Zagęszczarki rewersyjne
- Walce
- Zagęszczarki gruntu 100 kg
- Zagęszczarki gruntu 200 kg
- Zagęszczarki gruntu 300 kg
- Zagęszczarki gruntu 400 kg
- Zagęszczarki gruntu 500 kg
- Zagęszczarki gruntu 600 kg
- Zagęszczarki gruntu 700 kg
- Zagęszczarki gruntu 800 kg
- Zagęszczarki Wacker Neuson
- Akcesoria do zagęszczarek
- Zagęszczarki Bomag
- Zagęszczarki Altrad Belle
- Zagęszczarki do kostki brukowej
- Zagęszczarki Husqvarna
- Zagęszczarki Swepac
-
-
-
-
-
-
Agregaty Prądotwórcze
-
-
Popularny w kategorii
-
-
Ogrzewanie i chłodzenie
-
Mycie i odkurzanie
-
Niwelatory i pomiary
-
-
BLOG i Porady
-
Promocje
Dostępność
7Czas do wysyłki
Dane techniczne
- Długość: 7,6 m
- Kompatybilność: Master BV 110 | BV 170
- Średnica: 340 mm
Opis
Przewód giętki Master Ø 340 mm – niezawodne odprowadzanie powietrza
Przewód giętki czarny Master o średnicy 340 mm to solidne i elastyczne akcesorium przeznaczone do nagrzewnic BV 110 oraz BV 170. Dzięki długości 7,6 m umożliwia skuteczne i wygodne rozprowadzenie ciepłego powietrza w wybranym kierunku, zwiększając efektywność pracy urządzeń grzewczych.
Elastyczność i wytrzymałość
Przewód wykonany jest z odpornych na wysoką temperaturę materiałów, co gwarantuje bezpieczeństwo i długą żywotność nawet podczas intensywnej eksploatacji. Jego elastyczna konstrukcja umożliwia łatwe ustawienie i dopasowanie do warunków pracy.
Zwiększona funkcjonalność nagrzewnic
Zastosowanie przewodu pozwala na skierowanie strumienia ciepła do wybranych pomieszczeń lub stref, zapewniając równomierne ogrzewanie. To praktyczne rozwiązanie, które poprawia komfort pracy i optymalizuje wykorzystanie nagrzewnic Master.
Przewód giętki Master Ø 340 mm – dostępny w NORWIT.PL
Wybierz oryginalny przewód giętki Master, który zapewnia niezawodną współpracę z nagrzewnicami BV 110 i BV 170. Sprawdź także inne akcesoria do nagrzewnic oraz produkty marki Master Heaters dostępne w naszej ofercie.
Dane Techniczne
Indeks:
- Długość
- 7,6 m
- Kompatybilność
- Master BV 110 | BV 170
- Średnica
- 340 mm
Gwarancja
Gwarancja Master Heaters: 12 miesięcy ochrony z możliwością przedłużenia
Firma Master Heaters oferuje roczną gwarancję na wszystkie swoje produkty. Dodatkowo, klienci mogą przedłużyć ochronę do 3 lat poprzez zarejestrowanie produktu.
Roczna gwarancja obejmuje wszystkie komponenty i podzespoły, a rejestracja produktu umożliwia wydłużenie ochrony do 36 miesięcy, co gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez dłuższy czas.
Inne produkty z tej samej kategorii
Rura wylotowa 1m ze stali nierdzewnej 120mm
Okap kominowy 120mm ze stali nierdzewnej BF35 BV77
Przewód giętki czarny NYLON 34 cm X 7,6 m
Przewód giętki żółty PVC 41 CM X 7.6 M
Rura wylotowa 1m FI 200mm BV471/BV691
Miernik wilgotności Master Heylo HFM 200
Zestaw serwisowy AIRREX (AH-200i | AH-300i)

English
