Ranking agregatów do 4000 zł

20 maja 2023 przez
Ranking agregatów do 4000 zł
Remigiusz Predki

Sprawdź nasz ranking agregatów malarskich dostępnych w norwit.pl

Jeśli szukasz agregatu malarskiego w cenie do 4000 zł, to dobrze trafiłeś! Przedstawiamy ranking trzech popularnych modeli dostępnych w sklepie internetowym norwit.pl. Wybierz agregat malarski, który spełni Twoje oczekiwania i ułatwi Ci wszelkie prace malarskie. Zobacz, co mają do zaoferowania.


Agregat malarski Titan Compact 190

Agregat malarski Titan Compact 190 to idealne narzędzie dla profesjonalistów oraz amatorów. Dzięki silnikowi elektrycznemu o mocy 0,8 kW jest w stanie zapewnić wystarczającą moc malarską. Z tym agregatem osiągniesz maksymalne ciśnienie 210 barów, co gwarantuje równomierne i precyzyjne pokrycie powierzchni. Długość węża wynosząca 15 metrów zapewni swobodę ruchu, a maksymalna wydajność 1,9 litra na minutę pozwoli szybko i efektywnie malować. Możesz używać dyszy o rozmiarze do 0,019", co daje elastyczność przy wyborze techniki malarskiej.


Agregat malarski Titan Control Max 1900 Pro Skid

Jeśli szukasz solidnego agregatu malarskiego w przystępnej cenie, Titan Control Max 1900 Pro Skid jest doskonałym wyborem. Posiada silnik elektryczny o mocy 0,6 kW, który zapewnia wystarczającą moc do malowania różnych powierzchni. Maksymalne ciśnienie 110 barów pozwala na precyzyjne nanoszenie farby, a długość węża 15 metrów daje Ci swobodę ruchu. Przy wydajności 1,5 litra na minutę możesz efektywnie malować, oszczędzając czas i wysiłek. Ten model również obsługuje dysze o rozmiarze do 0,019", dając Ci możliwość dopasowania narzędzia do Twoich potrzeb malarskich.


Agregat malarski Titan Control Max 1900 Pro Cart

Jeśli potrzebujesz mobilnego agregatu malarskiego, który możesz łatwo przenosić, Titan Control Max 1900 Pro Cart jest odpowiednim wyborem. Ten agregat, wyposażony w silnik o mocy 0,6 kW, umożliwia malowanie przy maksymalnym ciśnieniu 110 barów. Długość węża to 15 metrów, a wydajność wynosi 1,5 litra na minutę. Agregat ten posiada mobilną konstrukcję na wózku, co ułatwia jego przenoszenie i manewrowanie.


Sprawdź wszystkie typy agregatów w naszej Kategorii sklepu Agregaty malarskie dostępne w sklepie online NORWIT.PL! Powodzenia w poszukiwaniu odpowiedniego agregatu malarskiego!


Udostępnij ten wpis
Archiwizuj