TOP 3 zagęszczarki jednokierunkowe w 2024 roku! Ranking NORWIT.PL!

8 marca 2024 przez
TOP 3 zagęszczarki jednokierunkowe w 2024 roku! Ranking NORWIT.PL!
Magdalena Urban

Zagęszczarki jednokierunkowe to niezastąpione narzędzia do ubijania różnego rodzaju materiałów, takich jak piasek, żwir, kostka brukowa czy grunty niespoiste. Znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie, drogownictwie, pracach brukarskich i wielu innych.

Wybór odpowiedniej zagęszczarki może być wyzwaniem, dlatego przygotowaliśmy ranking TOP 3 modeli dostępnych w sklepie NORWIT.PL.

1. Zagęszczarka jednokierunkowa Beton Trowel BTPC-95H

Zagęszczarka jednokierunkowa Beton Trowel BTPC-95H to maszyna o imponującej sile odśrodkowej 15 kN i szerokości roboczej 500 mm. Wyposażona jest w mocny silnik Honda GX 160 o mocy 3,6 kW, który zapewnia wysoką wydajność i niezawodność. Dużą zaletą jest zbiornik na wodę, który umożliwia pracę z materiałami bitumicznymi. Zagęszczarka posiada 4 amortyzatory, które redukują drgania i zapewniają komfortową pracę.

2. Zagęszczarka jednokierunkowa Altrad Belle PCX 500 Honda GX160

Zagęszczarka jednokierunkowa Altrad Belle PCX 500 Honda GX160 to model o wadze 88 kg i sile odśrodkowej 16,5 kN. Wyposażony jest w składaną rączkę, która ułatwia transport i przechowywanie. Zagęszczarka posiada opcję montażu elastomera, który chroni kostkę brukową przed uszkodzeniem.

3. Zagęszczarka jednokierunkowa Wacker Neuson BPS 1550 A

Zagęszczarka jednokierunkowa Wacker Neuson BPS 1550 A to kompaktowa maszyna o wadze 84 kg i sile odśrodkowej 15 kN. Wyróżnia się łatwą obsługą i wysoką zwrotnością. Zagęszczarka posiada opcję montażu zbiornika na wodę.

Podsumowując:

  • Zagęszczarka jednokierunkowa Beton Trowel BTPC-95H to doskonały wybór dla wymagających użytkowników, którzy potrzebują mocnej i wydajnej maszyny.
  • Zagęszczarka jednokierunkowa Altrad Belle PCX 500 Honda GX160 to idealne rozwiązanie dla osób szukających kompaktowego i łatwego w obsłudze urządzenia.
  • Zagęszczarka jednokierunkowa Wacker Neuson BPS 1550 A to dobry wybór dla użytkowników, którzy cenią sobie zwrotność i łatwość manewrowania.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zagęszczarek jednokierunkowych w naszym sklepie NORWIT.PL:


Udostępnij ten wpis
Archiwizuj